Štadión pre mladého futbalistu

Tomu by mala zodpovedať aj jeho detská izba, ktorá by mu mohla vydržať, čo sa týka zariadení aspoň do puberty. Buď to zvládnete sami alebo môžete skúsiť zamerať svoj pohľad na naše návrhy dizajnérov, ktorí vám ukážu, ako sa to robí.
Vo väčšine prípadov si rodičia želajú funkčnú miestnosť, kde bude mať ich potomok dokonalé pohodlie pre svoje hry, školské povinnosti a odpočinok. Potom rozhoduje tiež priestor a suma, ktorú do všetkých zmien plánujú investovať.

pokojíček

Dobrý architekt vám dokáže vytvoriť izbu, ktorá vyzerá ako reálne futbalové ihrisko. Nesmie tu chýbať naozajstná bránka a štadión v pozadí. Koberec evokuje trávnik so stredovým kruhom, kde všetko začína. Nemali by tu chýbať poličky na knihy a ani funkčná šatníková skriňa s veľkým úložným priestorom. Na stene je krásna fotografia jeho obľúbeného športovca. Výhodou je to, že sa všetko dá vymeniť a demontovať, takže priestor rastie spolu s dieťaťom. Stačí len zvoliť biely nábytok a zrazu sa ocitnete v priestore pre študenta.

Maliarsky ateliér

Veľmi dobre vyzerá nadčasové riešenie nábytku, ktorý je kvalitný, teda drahší, ale zostane tu vášmu potomkovi vlastne nastálo. Lacnejšie sú voliteľné prvky, ktoré s vekom vášho dieťaťa môžete meniť. Na stene je úprava, na ktorú sa dá maľovať, takže vaše zlatíčko môže vylepšovať svoje umenie. Čo sa týka postele, môžete zvoliť lôžko s odklopnou hornou časťou, do ktorej sa dajú uschovať periny a vankúše. Určite sa budú hodiť zásuvky pod posteľou alebo vstavaná skriňa za dverami.

lego

Všetko pre malého športovca

Veľmi dobre vyzerá nábytok v modro žltej variante. Je teplý a zároveň veľmi svieži. Nie sú to vyložene detinské farby, takže sa dajú použiť aj pre staršieho potomka, ktorému opticky rozsvietia priestor. Veľmi dobré riešenie je praktický vešiak v kombinácii s priestrannou šatníkovou skriňou, ktorá pojme všetko oblečenie alebo hračky. Veľmi dobre pôsobí stôl prichytený na stene a multifunkčný nočný stolík. Za posteľ môžete umiestniť praktické panely, ktoré slúžia ako poličky a zároveň sa neodrú múry.

Naozaj podarené návrhy, že? Ktorý by oslovil práve vás?