Pre dospievajúce deti

Väčšinou máme spojené lôžka vo dvoch výškových úrovniach so zariadením pre deti. No zaujímavé poschodové postele ocenia aj starší potomkovia. Od farebných malých kráľovstiev sa ľahko presuniete ku prírodným dreveným, ktoré sa hodia do každého interiéru. Aj tu však môže mládež uplatniť svoj vzťah k výnimočným veciam. Farebne sa dajú totiž upraviť podľa priorít ich užívateľa. Nosnosť je osemdesiat kíl, a preto ich používanie nie je krátkodobá záležitosť. Sú dosť pevné a vydržia aj väčšiu záťaž, nebudú sa kývať, aj keď budú nielen miestom pre spanie, ale aj odpočinok počas dňa.

Vysoká kvalita

MDF dosky i drevo z borovíc či ďalších druhov stromov predstavuje kvalitný materiál. V rukách dobrých výrobcov sa jeho hodnota znásobuje. Montáž takéhoto druhu nábytku si vyžaduje dostatok skúseností a poctivej práce. Na to sa u našich dodávateľov môžete spoľahnúť. V spolupráci so šikovnými dizajnérmi vytvárajú nábytok podľa najčastejších prianí našich zákazníkov. Každá zdanlivá maličkosť je dôležitá, nech už sú to kvalitné bezpečnostné zábrany na bokoch, pohodlný rebrík či vhodný odkladací priestor. Tvoria ho úložné boxy, dostatočne hlboké a naviac sú na kolieskach, čo je pre manipuláciu s nimi veľmi pohodlné riešenie.

Čo môže byť ešte súčasťou ponuky?
Matrace so snímateľným poťahom.
Rošty z masívu.
Rolovacia záclonka.

Každý človek bez ohľadu na vek si nájde taký variant, ktorý vyhovuje jeho vkusu i potrebám. A miestnosť razom získa potrebný priestor pre ďalšie druhy činností. To sa prejaví nielen pri hrách vašich najmenších, ale aj pri štúdiu a každodennom cvičení vašich starších potomkov. Poschodové postele sa stanú hitom vašej domácnosti. Spanie i oddych počas dňa bude príjemnou záležitosťou, naviac rozhovory medzi súrodencami prekvapia otvorenejšou komunikáciou. Zdanlivá bariéra uvoľní aj tichších jedincov.