Poistenie vozidla podľa Vašich predstáv

Keď už Vám niekto niečo dáva platiť povinne, aby ste vôbec mohli užívať Vaše auto, tak by asi nebolo s poriadkom, aby ste platili viac, než znesiete a je potrebné.
Zákonné poistenie vozidlaje síce povinné, ale neudáva zo zákona výšku poistného plnenia ani výšku pravidelnej platby. Preto si majiteľ auta môže vybrať poisťovňu sám a podľa vlastných predstáv.

auto

Rozhodujúca pri výbere je asi hlavne cena. Ceny sa líšia nielen výberom danej spoločnosti, ale tiež tým, o aké auto sa jedná. Rozhodujúci je teda nielen rok výroby, ale i ďalšie parametre a tiež výhody v podobe bonusov za riadenie dopravného prostriedku bez nehody.

Jednotlivé spoločnosti sa predháňajú v tom, aby klient vstúpil do ich radov, ale musia si to určite zaslúžiť svojou výhodnou ponukou. Je nezmysel, aby klient platil za staršie auto rovnakú čiastku ako klient s autom úplne novým. A tiež je to nezmysel v prípade auta s vyšším a nižším objemom.

Aby ste mali vo výbere jasno, nemusíte sa nechať zasypať ponukami. Stačí si urobiť samostatne on-line kalkuláciu. V pohodlí domova získate všetky potrebné informácie a vyberiete si podľa vlastného uváženia to najvhodnejšie z poistení vozidiel.

pojištění

Okrem ceny je dobré zhodnotiť aj ponúkané doplnkové službya výber pripoistení, ktoré sú vhodné pre Vašu situáciu. Všetko sa dá nastaviť tak, aby ste mali pocit bezpečia pred každou jazdou a vedeli, že nech sa stane čokoľvek, máte poistenie vozidla, ktoré sa po všetkých stránkach vyplatí.

On-line kalkulácia sa stane Vašim jednoduchým poradcom, ktorého budete môcť využiť kedykoľvek. Ak sa rozhodnete pre zmenu uzavretej zmluvy, tak Vaše pohodlie kalkuláciou nekončí.

Zmluvu o poistení vozidla môžete tiež uzavrieť okamžite cez on- line formulár a v prípade potreby pomôcť máte k dispozícii telefonický i emailový kontakt.
S dobre nastaveným a výhodným poistením vozidla aj cesta rýchlejšie ubehne.