Domáca tantra masáž

Aj vy sa zamýšľate nad tým, že by ste svojmu partnerovi/partnerke spravili tantra Bratislava masáž doma? Chcete obzvláštniť váš vzťah a priniesť doň trošku zmeny. Oceňuje sa vaša snaha a kreativita, ale konečný výsledok nemusí byť taký, akým by mohol byť.

Samozrejme viete spraviť romantickú večeru pri sviečkach, partnera uvoľniť a spríjemniť mu pekný večer aj erotickou masážou. Každému mužovi po ťažkom a stresujúcom dni dobre padne takéto milé prekvapenie. Rovnako sú masáže žiadané aj u žien. Milí páni, aj vaše nežné polovičky si zaslúžia vašu pozornosť a rady by privítali z vašej strany aj takúto iniciatívu. Ak sa obávate, že by “domáca” tantrická masáž mohla skončiť neúspešne, objednajte sa do tantrického salónu. Nové prostredie, profesionálne tantra masérky a všetko ostatné, čo k tantrickej masáži patrí, máte v tantrickom masážnom salóne zabezpečené.

žena na posteli

 

Prostredie v tantrickom salóne

Samotná izba v tantrickom salóne, kde masáž prebieha je postavená priamo pre tantrickú masáž. Farba stien, nábytok, špeciálne lôžko, doplnky, to všetko dotvára atmosféru nabitú sexuálnou energiou. Možno viete doma stlmiť svetlá, ale detská postieľka v kúte izby či mäkká vŕzgajúca posteľ jednoducho neumocnia zážitok z tantrickej masáže. To, v akom prostredí tantrická masáž prebieha, je naozaj podstatné, vie človeka naladiť na úplne inú vlnu.

Pomôcky pri tantrickej masáži

Ak by ste aj prostredie ako-tak mali vhodné pre tantrickú masáž, budete musieť ešte dokúpiť veľa pomôcok. Vonné sviečky, olejčeky na masírovanie, pierka či hodvábne šatky pre jemnejší dotyk. Kožušinky, nahriate voňavé uteráčiky a aj iné pomôcky sa pri tantrickej masáži hojne používajú. Pre telo človeka je to niečo nové a nikdy neviete, ktorý dotyk a kde vás najviac rozpáli. V tantrickom salóne tieto pomôcky jednoducho majú, nemusíte nič zháňať, kupovať, pripravovať. Prídete, ako sa hovorí, na hotové. Určite sa oplatí ísť do tantrického salónu na nuru masáž. Nechcete mať predsa na svojej posteli a všade okolo nej nuru gél.

sex

 

Profesionálna tantrická masáž

Keď sme pri tej nuru masáži, je naozaj veľa druhov masáží, ktoré v tantrickom masážnom centre môžete zažiť. Prečo by ste mali dopriať relax len svojmu partnerovi? Vyberte si z ponuky tantrickú masáž pre páry a užite si obaja bezstarostne čaro tantra masáže. Profesionálne tantra masérky presne vedia ako na vás. Aké pohyby, rytmus a aj tempo zvoliť. Dovoľte im vám to ukázať. Zažijete nezabudnuteľný zážitok a získate aj nejakú inšpiráciu. Budete vedieť partnera naviesť ako a kde sa vás má dotýkať pre vaše väčšie blaho. Rovnako tak môže učiniť aj váš partner.

Zvážte teda, či sa vám viac neoplatí ísť na tantrickú masáž do tantrického salónu. Doprajte si nový zážitok, uvoľnite sa a vyskúšajte na vlastnej koži, čo s vami spraví tantra masáž.