Ako si vylepšiť svoj dom

Obklady zo smrekového dreva dokážu skutočne vylepšiť váš dom z vnútra i z vonku. Vo vnútorných priestoroch obloženie stropov zníži a zateplí priestor a zároveň drevo vytvorí potrebnú izolačnú vrstvu. To isté oceníte aj pri obložení stien alebo položení tatranského profilu na podlahy. Aj v tomto prípade je veľmi cenená izolačná vlastnosť dreva. No nielen pre užitočné vlastnosti pristupujeme k takýmto úpravám nášho bytu. Dôležitým prvkom je aj vizuálna stránka. Domov sa razom zútulní a vôňa dreva sa stane každodennou príjemnou súčasťou nášho života. To je určite výborná stránka obloženia jednotlivých priestorov. Vstupné časti nášho domova môžu vítať návštevy i domácich atmosférou, ktoré dokážu vykúzliť len prírodné materiály.

dub
Drevo použité pre dosky tvoriace tatranský obkladový profil je z kvalitného smreku a preto sa hodí do každého priestoru. Posedenie pri krbe, oddychové časti sauny, bazénov a mnohé ďalšie priestory sú pre takúto úpravu ako stvorené. Dýchne na vás pohoda a štruktúra dreva vykúzli veľmi príjemnú atmosféru.

Aj kuchyňa si zaslúži rekonštrukciu a jedálenské kúty sa razom premenia na miesto milých rozhovorov a stretnutí. Podlaha na tomto mieste býva namáhaná viac než v ostatných miestnostiach a preto oceníte jednoduchú výmenu poškodených dosiek. Systém pera a drážky je jedným z najpoužívanejších typov spojenia. Dĺžka jednotlivých dosiek bude prispôsobená vašim požiadavkám a samozrejme v prípade záujmu vám ich dovezieme až domov. Spokojnosť zákazníkov podporujeme aj poradenskou činnosťou.

zvířata
Takže skladačka, s ktorou si hravo poradí každý zručný odborník i amatér, predstavuje možnosť zmeny vášho domova a jeho návrat ku koreňom, ktoré predstavovali kvalitu a nádheru života našich predkov. Zruby nasledujú také stavby, ktoré používajú obklady aj pre vonkajšie steny.