Kuchynský riad Recept Karty Obojstranný Karty, Papier, kancelárske potreby pre Domáce Kuchyňa Pozvánky 20 Ks/pack4x5.6 Palcov Karty

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: karta dekor, pre domáce, časť papiera, kartová hra, recept box karty, recepty knihy, baliaci papier papier pre kartu tvorby, nálepky osobné plánovač, 25 bod, madrid mestská karta.

    €2.58 €3.54
  • Číslo Modelu: Kuchynský Riad Recept Karty
  • Názov Značky: FGHGF

VEĽA PRIESTORU NA PÍSANIE, IDEÁLNE ROZLOŽENIE: Dostatok priestoru, aby sa zmestil celý recepty, na rozdiel od mnohých iných recept karty. Obojstranný dizajn s linkami na zadnej strane. VYSOKÁ KVALITA KARIET: 4 X 5,6 palcový premium prázdne recept karty, atraktívny kvetinový dizajn. 50 recept karty v sade znamená ďalšie úspory. ODOLNÝ, ROBUSTNÝ, ĽAHKO NAPÍSAŤ NA: Tlačené na špeciálne 14pt hrubé matný kartón, nie je lesklý, napíšte na ľahko s akýmkoľvek typom pera, fixkou alebo ceruzkou bez smudging alebo krvácanie na druhej strane. IDEÁLNY PRE DOMÁCE, DAR, ALEBO SVADOBNÉ SPRCHA: Podiel recepty, záznam rodinné recepty, pouţitie v receptár, recept binder, recept kryty, recept držiteľa, alebo recept box, ktorý sa hodí 4x5.6 recept karty. Ideálne pre dom otepľovanie strany a pozvánky!

Bezborodiyanoj2020-11-29
"very good quality of the paper. thanks"

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty