YGH-002--4u 482*178*320 mm Hliníkový nástroj ploché box / hliník rack mount

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: hliníkový rámček urob si sám, hliníkové dom, 4u, 19 rack, vlastné tuck-top-box, 320 mm šok, hliníkové prípade, hliníková konštrukcia pre elektronické, skrinka elektroniky, hliníkový rámček projektu.

    €88.79
  • Číslo Modelu: YGH-002--4u
  • Názov Značky: GOF

Č. : YGH-002--4u

Materiál : AL 6063

Veľkosť : YGH-002--4u 482*178*320 mm Hliníkový nástroj ploché box / hliník rack mount

Povrchová Úprava : Sandblast , Eloxovaný

Skladom Farba :Čierna , Strieborná

Komponenty Žiadna Časť názov ks Materiál Farba /Finish 1 Fram 2 AL 6063 Black , Silver 2 Panel 2 Al 6063 Black , Silver 3 Skrutku 8 M3 *6 Oceľ poniklovaná , Čierna TROJMOCNÝMI CHROMATE

Die projektovanie→Zomrieť, takže→Tavenie&legujúcich→Vytláčanie→Rezanie→CNC obrábanie→Driling→Ťuknite→Surfacetreatment→Zváranie→Montáž→Balenie→Doprava→Po Predaji Služby

Poštovné 1 Express : 5-7 pracovných dátumy 2 Vzduchu Mail :2-4 týždne 3 Mora Mail : Podľa reálnej Situácie. Metóda balenia 1 Štandardné balenie:plastový list zabalené pre každý profil, v záujme ochrany profilov " povrchy,kraft papier balené do zväzkov. 2 Špeciálne balenie: drevené prípadoch,+železo tácky. 3 Zväzky alebo krabice s drevené tyče 4 EPE+kartónov. 5 Prispôsobené balenie metódy sú vítané.

O podrobnosti , prosím, neváhajte a informujte nás .

Balenie

Minimálna Objednávka 300kg za skúšobné objednávky.Jeden pc vzorky bezplatne poskytované schválenie a uchovávať pre budúce masovej výroby kontroly, poplatky za dopravu na kupujúceho . kryte máme skladom MIN je 1 ks Náradie k Dispozícii Vzorky doba 7 -10 pracovných dní . ďalší 7-10days výrobu náradia, ak je to nevyhnutné. Výroba dodacia lehota 10-20working dní. Platobné termín Náradie:100% predplatené bankovým prevodom.

Častí: 40% po potvrdení objednávky a zostatok pred doručenie T/T.

Ostatné platobné podmienky je možné diskutovať. Doprava Termín FOB,CIF alebo iní môžu byť prerokované. Efektívna komunikácia s vami , budeme poskytovať ponuku počas 48 hodín

Widly použitie pre

Naše výrobky sú široko používané v nástroja, elektrina, telekomunikácie, rozhlasové a televízne, zdravotnícke zariadenia, siete a pod. Vybudovali sme rozsiahlu predajná sieť v celej krajine, a výrobky sú vyvážané do celého sveta . chválený zákazníkov.

Nanhai Foshan Yonggu Hardvérové Produkty Továreň bola založená v roku 2004, sa nachádza v Nanhai Okres, Foshan City, Provincia Guangdong. Naša spoločnosť pokrýva viac ako 1 500 štvorcových metrov. Existuje mnoho CNC obrábacie centrá, CNC frézovanie, dierovanie, vŕtanie & brúsne stroje na vháňanie pary a ďalšie pokročilé zariadenia na spracovanie. Špecializujeme sa na výrobu hliníkové šasi, hliníkové prepnúť panel, DIY šasi zosilňovač panel, tienené poľa, ako aj rôzne špecifikácia gombíky a stroj nohy a tak ďalej. Povrch na kreslenie, sandblasting, oxidácii, sieťotlač a povrchová úprava môže byť prispôsobená. Naše výrobky sú široko používané v nástroja, elektrické, telekomunikačné, rozhlasové a televízne vysielanie, zdravotnícke zariadenia, siete, hotel a vojenské dodávky.

FAQ

1.Môžete mi poslal svoju kresbu u nás ?

Odpoveď Kresby z webovej stránky bol len odkaz, Viac správne informácie a špeciálne požiadavky, prosím, láskavo kontaktujte nás. OEM/ODM objednávky sú vítané. Ste srdečne vítaní na vývoj nových výrobkov s nami. Budeme ponúkať najlepšie produkty a rozumné ceny.

2. Môžete si OEM objednávky ?

Odpovedať

Množstvá pre vŕtanie, sieťotlač, alebo laser, musíte nám, výkresy . Ak nie, môžete tiež objednala našej spoločnosti dizajn, k dispozícii k nám jednoducho spájkovanie elektronických komponentov PCB dosky .budeme podľa polohy elektronické komponenty pre váš primerané dizajn vŕtať poloha.

3.Ako dlho to bude trvať ?

Odpovedať

Ak potrebujete vytvoriť nové formy , pre hliníkový profil potrebné 12-15 dní , na prednom paneli s otvorom plesní, je potrebné 7days . na kryte s akejkoľvek povrchovej úpravy je potrebné 5-7 dní ,budeme vyrábať produkt, ktorý si objednáte viac ako 15-25days po potvrdil vzorky.

Spätná väzba

Vysoko oceňujeme vašu pozitívnu spätnú väzbu a bude robiť to isté.

Prosím, láskavo kontaktujte nás skôr, než sa rozhodnete opustiť žiadne neutrálne alebo negatívne spätné väzby .

Budeme sa snažiť v našich nanajvýš pomôcť vyriešiť problém. Vaše informácií pre nás budú prísne chránené

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty